Archiwum /Dzień Dziecka

 Na dzień 9 czerwca 2010 roku zaplanowaliśmy podsumowanie akcji „Zachowaj Trzeźwy Umysł" połączony z obchodami Dnia Dziecka.  Naszym celem było, takie zorganizowanie tego dnia, aby każde z dzieci mogło w nim uczestniczyć i zaprezentować swoje możliwości.

Impreza odbywała się w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci z klas 0-III i dla dzieci IV - VI.  Zaplanowaliśmy rozgrywki sportowe: grę w siatkówkę dla dziewcząt, mini piłkę nożną dla chłopców oraz konkurencje sprawnościowe dla całych  klas młodszych. Na szczęście pogoda nam dopisała i zajęcia sportowe odbyły się na boisku szkolnym.

Następnie odbył się przegląd umiejętności artystycznych pod tytułem „Mam Talent", gdzie uczniowie mogli zaprezentować swoje uzdolnienia wokalne, taneczne, aktorskie
i kabaretowe prezentując: skecz, taniec, recytację, piosenkę, itp. Zobaczyliśmy wspaniały występ taneczny dziewcząt z klasy VI A: Matyldy Drzewicz i Martyny Snopek. Byliśmy zachwyceni  ich dynamiką i spontanicznością w tańcu. Burzę oklasków otrzymały także  dziewczęta z klasy VI B Julia Tomak i Eliza Iwan za śpiew  i Mateusz Kolasa i Adrian Urbański za przedstawienie kabaretowe. Wśród dzieci z klas młodszych największe brawa dostały Zuzia Góra z klasy I A za piosenkę „Mały zuch", Julka Lefek za piosenkę „Fantazja" oraz Wiktoria Kałuża z klasy I B za rewelacyjny pokaz taneczny. Publiczność i uczestnicy bawili się doskonale. Na zakończenie dnia odbyła się dyskoteka dla uczniów.

Wszyscy  otrzymali słodki poczęstunek.  Postawiliśmy na dobra zabawę i współdziałanie. Dzień upłynął w dobrej atmosferze, integrując naszą małą społeczność jeszcze bardziej.

  Renata Jamorska
           
           
           
           


Odwiedziny od 06.12.2007
0017838


 
 
Luty 2019
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
Zespół Szkół Samorzadowych w Bielinach :: © 2007 made by kOmpUterY Kielce & mAxDeSigN Kielce