Nasze osiągnięcia





























Nasze osiągnięcia /

 

Organizator

Nazwa konkursu

 

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa osiągnięcia Zasięg

Imię i nazwisko opiekuna

V Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Strawberry Song” - Centrum Tradycji i Turystyki Gór Świętokrzyskich w Bielinach

Gabriela Różycka, Maria Bera, Kinga Wieloch, Marlena Kopacz

Maria Bera, Kinga Wieloch

I miejsce


Wyróżnienie

Piotr Goworek

III Świętokrzyski Konkurs Plastyczno-Literackim – TAK Czytam Kielce

Wiktoria Zalińska

Laureatka

Edyta Góra

Finał konkursu edukacyjnego “Geostanowiska w Twoim sąsiedztwie” – edycja 2017 - Geopark Kielce – Centrum Geoedukacji

Julia Kowalczyk. Gabrysia Różycka, Klaudia Drogosz i Filip Pindral

V miejsce

Jan Sala

Finał piątej edycji Konkursu Wiedzy o Ziemi „GEO-Geniusz” - Geopark Kielce – Centrum Geoedukacji

Konrad Flis

Angelika Klimek

III miejsce

IV miejsce

Jan Sala

Konkurs Wiedzy Leśno-Ekologicznej, organizowany przez Nadleśnictwo Łagów

I drużyna: Gabriela Różycka, Sandra Kaleta, Anna Zielińska

II drużyna: Konrad Flis, Anna Szczepaniak, Patrycja Mochocka

III drużyna: Filip Pindral, Magdalena Czekaj, Gabriela Satro

II miejsce


II miejsce


III miejsce

Małgorzata Winiarska, Marta Łataś

 „V Pojedynek na głosy” -  Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach

Maria Bera, Julia Brożyna, Marlena Kopacz, Kinga Wieloch

II miejsce

Piotr Goworek

Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Spotkanie ze Słowem - Ośrodek Myśli Patriotycznej w Kielcach

Marlena Kopacz

II miejsce

Danuta Jóźwik

Koncert finałowy XIII Festiwalu Pieśni Wielkopostnej organizowany przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach

Maria Bera, Kinga Wieloch, Julia Brożyna, Marlena Kopacz

III miejsce

Piotr Goworek

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju „Młodzież zapobiega pożarom”

Bartosz Paluch

I miejsce

Ilona Saletra

„Maraton Matematyczny w Języku Angielskim dla Gimnazjalistów” – wspólny projekt nauczycieli i uczniów realizujących program Międzynarodowej Matury.

Karolina Mochocka, Filip Tosnowiec, Cezary Olejarczyk (miejsce 6), Klaudia Borycka, Agata Tomaszewska, Nikola Pawlik ( miejsce 9), Kinga Wieloch, Magdalena Czekaj, Magdalena Majewska (miejsce 12).

 

Renata Borycka, Beata Krawczyk

V Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Nowinach.

Gabrysia Różycka, Marlena Kopacz, Maria Bera, Emilia Chlewicka, Julia Brożyna, Kinga Wieloch

II miejsce

Piotr Goworek

X edycja Świętokrzyskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Julia Brożyna, Gabrysia Różycka, Maria Bera, Kinga Wieloch, Marlena Kopacz

II miejsce w kategorii „zespoły powyżej lat 13

Piotr Goworek

III Przegląd Recytatorski „Umiłowana Ojczyzna”. Konkurs zorganizowany przez Klub Wojskowy Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych.

Marlena Kopacz

Agata Tomaszewska, Filip Pindral

II miejsce

Wyróżnienie

Danuta Jóźwik

Programu edukacyjny Świętokrzyskiego Parku Narodowego, konkurs pt.: ,,Nasz kandydat na pomnik przyrody’’

I zespół: Gabriela Różycka, Maria Bera, Julia Brożyna i Julia Zielińska

II zespół: Filip Pindral, Radek Kopacz, Jan Mazur i Kacper Paluch

I miejsce


II miejsce

Małgorzata Winiarska, Ilona Saletra

„I Przegląd Pieśni Patriotycznych“ w Bodzentynie

Maria Bera, Marlena Kopacz, Gabriela Różycka, Kinga Wieloch, Julia Brożyna

I nagroda

Piotr Goworek

Towarzystwo Przyjaciół Bielin i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bielinach - V powiatowe konfrontacje historyczne im. Prezydenta Kazimierza Sabbata – konkurs recytatorski

Agata Balcerzak

II miejsce 

 

Towarzystwo Przyjaciół Bielin i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bielinach - V powiatowe konfrontacje historyczne im. Prezydenta Kazimierza Sabbata – konkurs wiedzowy

Anna Szczepaniak

Konrad Flis

II miejsce

III miejsce 

 

I Ogólnopolski Konkurs Literacki pt. „Niebieska humoreska” organizowanym przez Fundację „Amatorzy pióra”.

Konrad Flis

Laureat

Maria Kałuża

43 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2016

Gabriela Różycka, Emilia Chlewicka, Kinga Wieloch, Maria Bera, Marlena Kopacz, Julia Brożyna

Złota Jodła

Piotr Goworek

43 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2016

Emilia Chlewicka

Złota Jodła

Srebrna Jodła Harcerska

Piotr Goworek

 


Odwiedziny od 06.12.2007
             0020791


 
 


Grudzień 2018
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31








Zespół Szkół Samorzadowych w Bielinach :: © 2007 made by kOmpUterY Kielce & mAxDeSigN Kielce