Nasze osiągnięcia





























Nasze osiągnięcia /

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bielinach

W roku szkolnym 2016/2017

Lp.

Nazwa Konkursu

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko nauczyciela

  1.  

Konkurs chemiczny

  1. Agata Tomaszewska

Anna Matałowska

  1.  

Konkurs historyczny

  1. Magdalena Majewska

Marzena Chruściel

  1.  

Konkurs Geograficzny

  1. Gabriela Gawęcka
  2. Konrad Flis

Jan Sala

  1.  

Konkurs biologiczny

  1. Klaudia Borycka
  2. Magdalena Czekaj

Małgorzata Winiarska

  1.  

Konkurs matematyczny

  1. Filip Tosnowiec
  2. Klaudia Borycka
  3. Karolina Mochocka
  4. Magdalena Czekaj

Renata Borycka

 

  1.  

Konkurs języka polskiego

  1. Agata Tomaszewska
  2. Konrad Flis

Regina Kałuża
Maria Kałuża

KONKURSY PRZEDMIOTOWE
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bielinach
Lista uczniów z zakwalifikowanych do III etapu  konkursów przedmiotowych

 

Lp.

Nazwa Konkursu

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko nauczyciela

1.

Konkurs chemiczny

  1. Klaudia Borycka
  2. Filip Tosnowiec
  3. Gabriela Różycka
  4. Agata Tomaszewska

Anna Matałowska

 2.

Konkurs historyczny

  1. Magdalena Majewska
  2. Milena Kwiatek
  3. Weronika Góźdź

 

Marzena Chruściel

Ewa Góżdź

Ewa Góżdź

 3.

Konkurs Geograficzny

  1. Konrad Flis
  2. Gabriela Gawęcka
  3. Angelika Soczumska

 

Jan Sala

 4.

Konkurs biologiczny

  1. Klaudia Borycka
  2. Gabriela Różycka
  3. Magdalena Czekaj

 

Małgorzata Winiarska

 5.

Konkurs fizyczny

  1. Klaudia Borycka
  2. Agata Tomaszewska
  3. Filip Tosnowiec
  4. Eryk Trzciński

Andrzej Wiącek

 6.

Konkurs matematyczny

  1. Filip Tosnowiec
  2. Klaudia Borycka
  3. Sandra Kaleta
  4. Karolina Mochocka
  5. Kinga Wieloch
  6. Magdalena Czekaj
  7. Nikola Pawlik

Renata Borycka

 

 7.

Konkurs języka polskiego

  1. Agata Tomaszewska
  2. Gabriela Różycka
  3. Magdalena Majewska
  4. Konrad Flis

Regina Kałuża
Regina Kałuża
Danuta Jóźwik
Maria Kałuża


KONKURSY PRZEDMIOTOWE II ETAP
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bielinach
Lista uczniów z zakwalifikowanych do II etapu  konkursów przedmiotowych

 

Lp.

Nazwa Konkursu

Imię i nazwisko

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

  1.  

Konkurs chemiczny

  1. Klaudia Borycka
  2. Klaudia Armuła
  3. Karolina Mochocka
  4. Filip Tosnowiec
  5. Magdalena Czekaj
  6. Gabriela Różycka
  7. Kacper Tosnowiec
  8. Agata Tomaszewska

3e
2e
3d
3e
3c
2d
3e
3d

Anna Matałowska

 2.

Konkurs historyczny

  1. Filip Pindral
  2. Magdalena Majewska
  3. Jakub Kot
  4. Milena Kwiatek
  5. Weronika Góźdź
  6. Nikola Pawlik
  7. Patrycja Iwan

 

2f
3c
3d
3e
3e
3e
3e

Marzena Chruściel
Marzena Chruściel
Marzena Chruściel
Ewa Góżdź
Ewa Góżdź
Ewa Góżdź
Ewa Góżdź

 3.

Konkurs języka rosyjskiego

  1. Karolina Kozłowska
  2. Mikołaj Michalski
  3. Mikołaj Nawrocki

 

2d
2d
2d

Pelagia Wiącek

4.

Konkurs Geograficzny

  1. Konrad Flis
  2. Katarzyna Bera
  3. Gabriela Gawęcka
  4. Filip Pindral
  5. Angelika Soczumska

 

2a
3b
3e
2f
3b

Jan Sala

 5.

Konkurs biologiczny

  1. Klaudia Borycka
  2. Gabriela Różycka
  3. Magdalena Czekaj
  4. Sandra Kaleta
  5. Julia Lefek
  6. Monika Sulej
  7. Karolina Kałuża
  8. Wiktoria Zalińska

 

3e
2d
3c
3e
3e
3e
3c
3c

Małgorzata Winiarska
Małgorzata Winiarska
Małgorzata Winiarska
Małgorzata Winiarska
Małgorzata Winiarska
Małgorzata Winiarska
Małgorzata Winiarska
Marta Łataś

 6.

Konkurs fizyczny

  1. Klaudia Borycka
  2. Agata Tomaszewska
  3. Angelika Soczumska
  4. Nikola Pawlik
  5. Filip Tosnowiec
  6. Eryk Trzciński

3e
3d
3b
3e
3e
3a

 

Andrzej Wiącek

 7.

Konkurs matematyczny

  1. Filip Tosnowiec
  2. Klaudia Borycka
  3. Sandra Kaleta
  4. Karolina Mochocka
  5. Cezary Olejarczyk
  6. Kinga Wieloch
  7. Kacper Tosnowiec
  8. Magdalena Majewska
  9. Magdalena Czekaj
  10. Julia Lefek
  11. Nikola Pawlik
  12. Eryk Trzciński
  13. Konrad Flis
  14. Patryk Skrzyniarz

3e
3e
3e
3d
3d
3c
3e
3c
3c
3e
3e
3a
2a
2e

Renata Borycka
Renata Borycka
Renata Borycka
Renata Borycka
Renata Borycka
Renata Borycka
Renata Borycka
Renata Borycka
Renata Borycka
Renata Borycka
Renata Borycka
Anna Bąk
Stanisław Borowiecki
Stanisław Borowiecki

 

 8.

Konkurs języka polskiego

  1. Agata Tomaszewska
  2. Gabriela Różycka
  3. Magdalena Majewska
  4. Konrad Fli
  5. Katarzyna Bera
  6. Paulina Jadwiżyc
  7. Nikola Jasińska
  8. Sandra Kaleta
  9. Julia Lefek

 

3d
2d
3c
2a
3b
3b
3b
3e
3e

Regina Kałuża
Regina Kałuża
Danuta Jóźwik
Maria Kałuża
Maria Kałuża
Maria Kałuża
Maria Kałuża
Monika Kałuża
Monika Kałuża

 

 9.

Konkurs języka angielskiego

  1. Konrad Flis

2a

Beata Karawczyk

 


Odwiedziny od 06.12.2007
             0020789


 
 


Grudzień 2018
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31








Zespół Szkół Samorzadowych w Bielinach :: © 2007 made by kOmpUterY Kielce & mAxDeSigN Kielce