Nasze osiągnięcia





























Nasze osiągnięcia /

 LAUREACI

 Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bielinach  
w roku szkolnym 2015/2016

 

L.p.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela

1.

Chemia

  1. Patryk Pakuła

Anna Matałowska

2

Język rosyjski

     Yevheniia Baranova

Pelagia Wiącek

3.

Język angielski

       Agata Tomaszewska

Beata Krawczyk

4

Geografia

        Adrian Ołubiec

Jan Sala

5.

Historia

  1. Hubert Armata
  2. Adrian Ołubiec

Marzena Chruściel

Marzena Chruściel


Uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bielinach zakwalifikowani do   III etapu Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016

L.p.

nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela

1

Język rosyjski

      Yevheniia Baranova

Pelagia Wiącek

2.

Język angielski

       Agata Tomaszewska

Beata Krawczyk

3.

Biologia

        Klaudia Borycka

Małgorzata Winiarska

4

Matematyka

  1. Adrian Ołubiec
  2. Karol Brożyna

Renata Borycka

Renata Borycka

5

Geografia

        Adrian Ołubiec
Dariusz Lipiński

Jan Sala

6

Chemia

  1. Patryk Pakuła
  2. Agata Tomaszewska

Anna Matałowska

Anna Matałowska

7

Fizyka

  1. Adrian Ołubiec
  2. Karol Brożyna

Andrzej Wiącek

Andrzej Wiącek

8

Historia

  1. Hubert Armata
  2. Adrian Ołubiec

Marzena Chruściel

Marzena Chruściel

9

Język polski

  1. Agata Tomaszewska
  2. Majewska Magdalena

Regina Kałuża

Jóżwik Danuta

 

Uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bielinach zakwalifikowani do  II etapu Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016

L.p.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

status ucznia: laureat, finalista

Imię i nazwisko nauczyciela

1

Język rosyjski

  1. Jewgenija Baranowa
 

Pelagia Wiącek

2.

Język angielski

  1. Agata Tomaszewska
 

Beata Krawczyk

3.

Biologia

  1. Klaudia Borycka
  2. Magdalena Czekaj
  3. Krzysztof Stachera
 

Małgorzata Winiarska

Małgorzata Winiarska

Małgorzata Winiarska

4

Matematyka

  1. Adrian Ołubiec
  2. Klaudia Borycka
  3. Karol Brożyna
  4. Natalia Brzezińska
  5. Wiktor Simlat
 

Renata Borycka

Renata Borycka

Renata Borycka

Anna Bąk

Anna Bąk

5

Geografia

  1. Adrian Ołubiec
  2. Dariusz Lipiński
  3. Kacper Włodarczyk
 

Jan Sala

Jan Sala

Jan Sala

6

Chemia

  1. Patryk Pakuła
  2. Agata Tomaszewska
  3. Katarzyna Pindral
 

Anna Matałowska

Anna Matałowska

Anna Matałowska

7

Fizyka

  1. Adrian Ołubiec
  2. Zbigniew Łatas
  3. Karol Brożyna
  4. Damian Gawęcki
 

Andrzej Wiącek

Andrzej Wiącek

Andrzej Wiącek

Andrzej Wiącek

8

Historia

  1. Hubert Armata
  2. Adrian Ołubiec
 

Marzena Chruściel

Marzena Chruściel

9

Język polski

  1. Agata Tomaszewska
  2. Serek Kamila
  3. Majewska Magdalena
 

Regina Kałuża

Regina Kałuża

Jóżwik Danuta


Odwiedziny od 06.12.2007
             006813


 
 


Październik 2018
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31








Zespół Szkół Samorzadowych w Bielinach :: © 2007 made by kOmpUterY Kielce & mAxDeSigN Kielce