Nasze osiągnięcia





























Nasze osiągnięcia /

 

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Zasięg organizator

Imię i nazwisko ucznia

nazwa osiągnięcia

Imię i nazwisko opiekuna

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny. Praca pt: „ŚWIĘTY KRZYŻ GÓRA WIARY”.

 Dziecięcą Fundację Artystyczną Tilma - Węgry

1. Uczniowie Koła Plastycznego
Diamentowy dyplom

Edyta Góra

II Powiatowe Konfrontacje Historyczne im. Prezydenta Kazimierza Sabbata - konkurs wiedzowy

 Towarzystwo Przyjaciół Bielin
1.Adrian Ołubiec
 Wyróżnienie  Marzena Chruściel

II Powiatowe Konfrontacje Historyczne im. Prezydenta Kazimierza Sabbata - konkurs recytatorski

Towarzystwo Przyjaciół Bielin

1. Agata Krzysiek

2. Justyna Kot



I miejsce 

III miejsce

 Monika Kałuża




Regina Kałuża

Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1939-1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej"

 Kielce
1. Hubert Opatowicz
2. Karol Brożyna
3. Jakub Pindral

I miejsce

II miejsce 
Finalista

Marzena Chruściel



Ewa Góźdź

I Konkurs Kolęd i Pastorałek "Gloria” w Kielcach 

Młodzieżowy Dom Kultury Kielce

1. Małgorzata Kałuża

III miejsce

Piotr Goworek

15 Jubileuszowe eliminacje do Festiwalu Harcerskiego

Chorągiew Kielecka ZHP

1. Zespół „Chichoty"

I miejsce

Piotr Goworek

Buski Konkurs Historyczny „Powstańcy styczniowi Pamiętamy o waszym bohaterstwie.”

  1. Michał Janaszek
  2. Dawid Maciejski

I miejsce 

Wyróżnienie

Marzena Chruściel

Ogólnopolski Turnieju „Młodzież zapobiega pożarom”

1. Katarzyna Barańska 

2. Milena Pawlik

3. Agnieszka Pindral 

I, II, III miejsce

Ilona Saletra

Finał XV Ogólnopolskiego Międzygimnazjalnego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej

 Pińczów

1. Karolina Serek

 Laureatka

 Andrzej Drogosz

Julita Skrzyniarz

 Konkurs wiedzy leśno - ekologicznej  Nadleśnictwo Łagów
1. Dariusz Lipiński
2. Michał Janaszek
3. Adrian Ołubiec
4. Dominika Kłak
5. Gabriela Kowalczyk
6. Wiktoria Kopacz

 
I miejsce 



III miejsce


 
Małgorzata Winiarska




Marta Łataś
 II Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Spotkanie ze Słowem"  1. KingaaŁabędzka  II miejsce  Danuta Jóźwik
X edycja Miniolimpiady z języka angielskiego  Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty w Kielcach
1. Jan Góra
 Laureat  Michał Obarzanek
Finał Wojewódzkiego III Świętokrzyskiego Turnieju Innowacji i Kreatywności (STiK)  Kielce
1. Maciej Sala
2. Adrian Ołubiec
3. Karol Brożyna
 I miejsce Jan Sala
Edyta Góra
Julita Skrzyniarz
Arkadiusz Białek
VII edycja Olimpiady Wiedzy Ekologicznej Kielce
1. Piotr Czekaj
Laureat Małgorzata Winiarska
II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Strawberry Song" Bieliny
1. Małgorzata Kałuża
2. Agata Krzysiek
3. Chichoty - zespół wokalny

I miejsce 
II miejsce 
I miejsce 
Piotr Goworek
II Powiatowy Festiwal Piosenki Turystycznej "Śpiewajmy razem pod Łysą Górą". Rudki
Chichoty - zespół wokalny
 I miejsce Piotr Goworek
XIV Diecezjalny Festiwal Piosenki Religijnej Kielce
Chichoty - zespół wokalny
I miejsce Piotr Goworek

Odwiedziny od 06.12.2007
             006805


 
 


Październik 2018
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31








Zespół Szkół Samorzadowych w Bielinach :: © 2007 made by kOmpUterY Kielce & mAxDeSigN Kielce