Nasze osiągnięcia





























Nasze osiągnięcia /

KONKURSY TEMATYCZNE

  1. Hubert Opatowicz laureat Wojewódzkiego Konkursu "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1887 - 1922. O Niepodległość i Granice Rzeczypospolitej"- opiekun Ewa Góźdź
  2. Kamil Satro finalista Wojewódzkiego Konkursu "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1887 - 1922. O Niepodległość i Granice Rzeczypospolitej" opiekun Ewa Góźdź
  3. Konkurs Literacki z okazji 150 rocznicy Powstania Styczniowego Katarzyna Szczepaniak z klasy IIIa zajęła II miejsce. Uczennica pisała pracę na temat: "Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek". Natomiast Wiktoria Wójcik z klasy Ie zdobyła wyróżnienie za pracę "Rozproszeni po wszem świecie".(opiekun Maria Kałuża)
  4. Międzygminnym Konkursie Ortograficznym – II miejsce  Paweł Kałuża opiekun Danuta Jóźwik
  5. Dominika Pająk, Katarzyna Papis i Maciej Sala.-Finaliści II Świętokrzyskiego  Turnieju Innowacji i Kreatywności (STiK) opiekun Jan Sala
  6. Marlena Krzos ,Kamila Łabędzka, Mateusz Kolasa   finaliści  VI Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej uczniów szkół gimnazjalnych pt.:,,Ziemia naszym wspólnym dobrem”- opiekun Małgorzata Winiarska
  7. Zespół wokalny „CHICHOTY“ – I msc w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Harcerskiej Kielce 2013,  I msc w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Harcerskiej Kielce 2013, Srebrna Jodła Na Harcerskim Jubileuszowym Międzynarodowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2013, wyróżnienie w Miedzynarodowym Festiwalu Kolęd i Patorałek w Będzinie,  wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Szkół AWANS oraz wyróżnienie w Konkursie Piosenki Turystycznej w Nowej Słupi, I msc w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Strawberry Song”, - opiekun Piotr Goworek
  8. Eliza Iwan  - II msc,  wyróżnienie w Miedzynarodowym Festiwalu Kolęd i Patorałek w Będzinie
  9. Magdalena Gawęcka zajęła drugie miejsce, a Justyna Kotw ramach IV Świętokrzyskiego Konkursu Poezji w Języku Angielskim w Kielcach
  10. Diamentowy dyplom w  Międzynarodowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Dziecięcą Fundację Artystyczną Tilma  - Węgry – opiekun Edyta Góra
  11. IV miejsce w turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Łagów- Mateusz  Pindral
  12. III miejsce  Anna  Skrzyniarz w  Świętokrzyskiej Lidze Badmintona

II miejsce drużynowo w  Świętokrzyskiej Lidze Badmintona
IV miejsce w powiatowym turnieju piłki koszykowej w Rudkach - Ilona Kowalczyk

13. I miejsce w półfinale wojewódzkim piłki siatkowej

II miejsce w turnieju piłki sitkowej o Puchar wójta gminy Łagów

V miejsce w finale wojewódzkim piłki siatkowej – Dariusz Wiącek

14. III msc  w Półfinałach Wojewódzkich w  Piłki Siatkowej dziewcząt w Bodzentynie – opiekun Dariusz Wiącek

15.  I msc Turniej Piłki Nożnej w kategorii dziewcząt o Puchar Rady Gminy Bieliny – opiekun Ilona Kowalczyk
16.  Udział w  wojewódzkim turnieju piłki nożnej „LIGA MISTRZÓW ECHA DNIA”Mateusz Pindral
17.  II miejsce   „Świetokrzyska  Liga  Mocy”  - piłka nożna Roman Lefek
18.  I miejsce w turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora szkół „AWANS” w Kielcach Mateusz Pindral
19.  III miejsce drużynowo  w turnieju tenisa stołowego o Puchar Dyrektora szkół „AWANS” w Kielcach Mateusz Pindral
20.  II miejsce Piotr Olszacki w turnieju tenisa stołowego o Puchar Dyrektora szkół „AWANS” w Kielcach, Mateusz Pindral
21.  II miejsce podczas Świętokrzyskiej Ligi Mocy w piłce siatkowej dziewcząt
22.  IV miejsce w wojewódzkim konkursie dla kibiców- „Kulturalny Kibic- Bezpieczny Stadion” Mateusz Pindral
23.  W ramach Świętokrzyskiej Ligi Babinktona III msc w rejonie Kielce-Zagnańsk drużynowo oraz 3 msc indywidualnie Anna Skrzyniarz – opiekun Ilona Kowalczyk


Odwiedziny od 06.12.2007
             008951


 
 


Październik 2018
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31








Zespół Szkół Samorzadowych w Bielinach :: © 2007 made by kOmpUterY Kielce & mAxDeSigN Kielce