Aktualności


Aktualności /1 czerwca

1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, Samorząd Uczniowski we współpracy z nauczycielami zorganizował wiele atrakcji.

Wszystko zaczęło się na boisku „Orlik” w Bielinach. Za pierwszą część tego radosnego dnia odpowiedzialni byli, przede wszystkim, nauczyciele wychowania fizycznego, którzy połączyli Dzień Dziecka z Dniem Sportu Szkolnego. W programie imprezy znalazły się konkurencje sportowo-ruchowe dla chłopców i dziewcząt: przeciąganie lin, bieg w gumowcach oraz rzut gumowcem. Na koniec odbył się pokazowy mecz piłki nożnej uczniowie kontra nauczyciele. Kilkugodzinne zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń ruchowych i sporą dawkę sportowej adrenaliny. Cała impreza odbyła się w duchu zasad fair play, co pozwoliło spędzić w miłej atmosferze ten szczególny dzień aktywności ruchowej.

Dzień Sportu Szklonego odbył się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, a nagrody dla najlepszych zawodników zostały ufundowane ze środków Budżetu Gminy w ramach środków Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii. Kto nie przepada za zmaganiami sportowymi mógł w tym czasie uczestniczyć w II Pikniku Malarskim pod hasłem "Najpiękniejsze zakątki naszej gminy w moich oczach". Piknik zorganizowała pani Edyta Góra.

Po zmaganiach sportowych i pikniku malarskim rozpoczęła się długo oczekiwana dyskoteka. Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami zadbali, aby było miło, wesoło i bezpiecznie. 

Ostatnią atrakcją tego dnia było kibicowanie podczas I etapu Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Szlakiem walk mjr. Hubala".

Samorząd Uczniowski

  « powrót do listy
  Galeria   Galeria   Galeria
  Galeria   Galeria   Galeria
  Galeria   Galeria   Galeria
  Galeria   Galeria   Galeria
  Galeria   Galeria   Galeria
  Galeria   Galeria   Galeria
  Galeria

Odwiedziny od 06.12.2007
             005517


 
 


Październik 2017
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Zespół Szkół Samorzadowych w Bielinach :: © 2007 made by kOmpUterY Kielce & mAxDeSigN Kielce