Aktualności

Aktualności /Siatkówka

W środę 31 maja 2017 r. na hali sportowej w Bielinach został rozegrany Gminny Turniej Siatkarski w kategorii dziewcząt. Zawody zostaył zorganizowane przez ZSS Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bielinach, przy wsparciu CTTiKGŚ w Bielinach, w ramach  Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Puchary i dyplomy zostały zakupione z budżetu Gminy Bieliny w ramach środków Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

W zawodach uczestniczyło 5 drużyn:

• FC Pdoły
  • Niebezpieczne Lamy
  • Truskawy
  • Niebieskie Cegły
  • Szekspirki

Mecze zostały rozegrane w grupach systemem “każdy z każdym”. Zwycięzcy grup rozegrali mecz o I miejsce, natomiast zespoły z drugich miejsc o III miejsce.

Mecz o III miejsce:

Niebieskie Lamy- Truskawy 0:2

Mecz o I miejsce:

Niebieskie Cegły-  FC Pdoły 2:1

Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce Niebieskie Cegły
II miejsce FC Pdoły
III miejsce FC Truskawy
IV miejsce Niebieskie Lamy
V miejsce Szekspirki

Turniej stał na dobrym poziomie sportowym i organizacyjnym. Mamy nadzieję, że tego typu inicjatywy będą zachętą do uprawiania sportu przez naszą młodzież gimnazjalną.