Archiwum 2015/2016

Archiwum 2015/2016/MiniEuro

W dniu 16.05.2016r. na stadionie w Bielinach odbyły się ostatnie mecze piłki nożnej fazy grupowej D. Pierwszy pojedynek stoczyła Turcja (gim. z Bielin) oraz Hiszpania (gim. z Łagowa). W pierwszej połowie wygrywali gospodarze 2:0 po golach Szymona Kwiatka i Bartłomieja Gałki. O ostatecznym wyniku zadecydowały ostatnie akcje w wyniku przeciwników. Ten mecz zakończył się dwu bramkowym remisem. Następny mecz z udziałem Bielin zagrali Czechy ( gim. z Woli Jachowej). Obie drużyny walczyły o zwycięstwo, które dawało awans do kolejnej fazy rozgrywek. W tym spotkaniu Turcja nie pozwoliła zabłysnąć swoim przeciwnikom "wgnietliśmy ich w ziemię". Ostateczny wynik 3:0 po 2 golach Dawida Bębna oraz 1 Dawid Krzyśka gwarantował nam awans do 1\8 finału MiniEuro 2016. Lecz mogliśmy zabłysnąć jeszcze bardziej wygrywając 4:0 z Czechami gdyż w pierwszej połowie gola również strzelił Oskar Gawęcki lecz sędzia go nie uznał. W między czasie rozegrały się także mecze między Chorwacją ( gim. z Daleszyc) a Czechami z wynikiem 0:0 oraz Hiszpanią a Chorwacją z rezultatem 1:0. Do walki z przeciwnikami cały czas zagrzewała nas niezastąpiona bielińska publiczność. Dziękujemy !!!