Archiwum 2015/2016


Archiwum 2015/2016 /Konkurs fotograficzny

W dniu 16 maja 2016 r. w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie III Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Pamięć Przeszłości”, skierowanego do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Senator RP Krzysztof Słoń, Świętokrzyski Wicekurator Renata Rabczyńska, Naczelnik Delegatury IPN w Kielcach Dorota Koczwańska-Kalita, Mirosław Piątkowski z Samorządowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz zaproszeni laureaci konkursów wraz z nauczycielami.  Gości powitał dyrektor Wzgórza Zamkowego Pan Rafał Nowak.
Poziom był bardzo wysoki,  na konkurs wpłynęło 213 prac uczniowskich.  Do oceny fotografii, filmów i prezentacji zostali zaproszeni : Janusz Buczkowski - wybitny fotografik, nestor kieleckiej fotografii, Olga Grabiwoda – fotograficzka i plastyczka, Dariusz Ścisło- grafik komputerowy, plastyk i fotograf, Marek Maciągowski – dyrektor OMPiO i Jolanta Białek kierownik działu edukacji OMPiO.
Podczas uroczystości wręczono laureatom nagrody i dyplomy, wśród których znalazła się KAMILA SEREK kl.IIID - zajmując bardzo wysokie III miejsce, natomiast wyróżnienie zdobyła fotografia GABRIELI RÓŻYCKIEJ kl.ID

Uczniów do konkursu przygotowała EDYTA GÓRA– nauczycielka plastyki

Uczennicom i opiekunowi składamy serdeczne GRATULACJE !!!


I miejsce zdobyła NATALIA ZIÓŁKOWSKA z Gimnazjum w Kunowie za zdjęcie pt.
PAMIĘĆ ZAMKNIĘTA W KAMIENIU I PAPIERZE
II miejsce ex aequo MARTYNA ŚWIERCZ z Gimnazjum w Kunowie oraz JULIA BOROWIEC
z Gimnazjum nr 1 w Starachowicach
III miejsce KAMILA SEREK z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bielinach - fotografia pt: „Historia – świadek czasu, światło prawdy.”

Przyznało również wyróżnienia:
JAKUBOWI RÓŻYCOWI z Gimnazjum Nr 3 w Starachowicach,
ANGELICE OKRUTNEJ z Gimnazjum w Kunowie, WERONICE KARBOWNICZEK z Gimnazjum w Kunowie, ZUZANNIE MYSZKOWSKIEJ z Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Radoszycach, GABRIELI RÓŻYCKIEJ z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bielinach, KACPROWI WYDRZE z Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Radoszycach, EMILII FORTUŃSKIEJ z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach, OLDZE BAĆKOWSKIEJ z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach, EWELINIE JĘDRZEJCZYK z Gimnazjum Nr 4 w Starachowicach, WERONICE BŁOŃSKIEJ z Gimnazjum w Szerzawach, PATRYCJI JAKUBCZYK z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika w Kielcach.

   « powrót do listy
  Galeria   Galeria   Galeria
  Galeria   Galeria   Galeria
  Galeria   Galeria   Galeria
  Galeria

Odwiedziny od 06.12.2007
             0014674


 
 


Luty 2019
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
Zespół Szkół Samorzadowych w Bielinach :: © 2007 made by kOmpUterY Kielce & mAxDeSigN Kielce