Archiwum 2015/2016

Archiwum 2015/2016/Finał Turnieju piłki nożnej

W dniu 10.05.2016 r. na stadionie w Piekoszowie  odbyły się  Powiatowy Finał Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt. Drużyna z Bielin rywalizację rozpoczęła w grupie” A” wraz z reprezentacjami gimnazjów w Łopusznie i Krajnie. W pierwszym meczu, po dramatycznej walce nasze dziewczęta pokonały faworyta turnieju Gimnazjum Łopuszno 1:0. W drugim grupowym meczu pokonały rówieśniczki z Krajna 3:0 zapewniając sobie pierwsze miejsce w grupie. W półfinale nasze piłkarki spotkały się z reprezentacją gimnazjum w Piekoszowie. Rozstrzygnięcie tego spotkania nastąpiło dopiero w rzutach karnych, gdyż po regulaminowym czasie gry oraz dwóch połowach dogrywki wynik był remisowy 1:1. Niestety skuteczniejsze w tym elemencie były nasze rywalki zapewniając sobie tym samym miejsce w finale. Nam pozostała walka o III miejsce w turnieju premiowane awansem do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Po zaciętym i pełnym walki meczu, gimnazjalistki z Bielin pokonały Gimnazjum w Brynicy 1:0 strzelają w ostatniej minucie meczu  decydującą  o awansie bramkę. Pocieszający jest fakt, że pomimo kilku kontuzji nasze dziewczęta zaprezentowały się dobrze  uzyskując cel jakim był awans do dalszej fazy rozgrywek.