Archiwum 2015/2016

Archiwum 2015/2016/Mistrzostwa w siatkę

W poniedziałek 1 czerwca 2016 r. na boisku “Orlik” w Bielinach został rozegrany Gminny Turniej Siatkarski w kategorii dziewcząt. Turniej został zorganizowany przez ZSS Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bielinach, przy wsparciu CTTiKGŚ w Bielinach, w ramach VIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Puchary i dyplomy zostały zakupione ze środków Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii .

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa A:                                                                                      Grupa B:

1.      FC Pierdołki                                                                              1. PaDaKa

2.      Dziouchy z Bielin                                                                       2. FC Głupolki

3.      Truskaweczki                                                                              3. Effector Bieliny

6. FC Głupolki – Effector Bieliny 0:2

Mecze zostały rozegrane w grupach systemem “każdy z każdym. Zwycięzcy grup rozegrali mecz o I miejsce, natomiast zespoły z drugich miejsc o III miejsce.

Mecz o III miejsce:

FC Pierdołki- PaDaKa 2:0

Mecz o I miejsce:

Truskaweczki- Effector Bieliny 1:2

Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce Effector Bieliny

II miejsce Truskaweczki

III miejsce FC Pierdołki

IV miejsce PaDaKa

V miejsce - VI miejsce Dziouchy z Bielin, FC Głupolki

Turniej stał na dobrym poziomie sportowym i organizacyjnym. Mamy nadzieję, że tego typu inicjatywy będą zachętą do uprawiania sportu przez naszą młodzież gimnazjalną.